Slávnostné uvítanie nových občanov obce Lubina

uvtanie
"Zrodil sa človek.

Čo je nádhernejšie? Čo je viac?"

V sobotu - 15. októbra 2016 sa atmosféra v sobášnej miestnosti Obecného úradu niesla v slávnostnom duchu. Uskutočnilo sa totiž uvítanie nových občanov našej obce do života. Tí veru netušili, že práve im patrila tá nádherná chvíľa, počas ktorej ich starosta obce vítal do našich radov a rodičom srdečne blahoželal k ich narodeniu. 


Celá slávnosť bola popretkávaná teplým ľudským slovom, básňami, krásnymi tónmi hudb, ktoré sa miešali so "všakovakými" prejavmi našich najmenších. Uskutočnil sa zápis do pamätnej knihy obce a rodičom boli odovzdané darčekové tašky pre deti a pamätné listy, ako spomienka na tento neopakovateľný deň. Úvítaní do života boli:

DUDÍKOVÁ Nela
JURENĆEK Tomáš
KOVAČOVIC Michal
KUČEROVÁ Karolína
MIKLÁNEK Martin
PAVLOVIČ Jonáš
PAVLOVIČOVÁ Veronika
PECKA Nathanael Ondrej 
SABRŠUL Roman
SADLOŇ Lukáš
ZELKO Sebastian